Warning: Undefined array key "set_from" in /home/server719240/ftp/wp-content/plugins/greenshift-animation-and-page-builder-blocks/includes/helper.php on line 236

Warning: Undefined array key "set_from" in /home/server719240/ftp/wp-content/plugins/greenshift-animation-and-page-builder-blocks/includes/helper.php on line 236
Święta Wielkanocne Domki Góry Sowie - Wioska w Sowich

Święta wielkanocne

Termin: 29.03 do 2.04 2024r.

Wielkanoc w Górach Sowich jest doskonałym sposobem na odpoczynek od codziennych obowiązków i spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym.

Nasz obiekt to miejsce dla wszystkich, którzy pragną spędzić ten świąteczny czas w niecodzienny sposób.

Wielkanoc w Wiosce w Sowich to niepowtarzalny klimat.
Rezerwuj już dziś, bo liczba miejsc jest ograniczona. Wiadomo, że najlepiej wypoczywa się na łonie natury, a Wioska w Sowich to idealne miejsce do tego. Bliskość szlaków i atrakcji jest naszym atutem.
W związku z tym serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wielkanocnej w górach, która pozwoli Państwu miło spędzić czas wraz z rodziną w otoczeniu piękna naszych gór.
Apartamenty otulone wiosenną dekoracją stworzą przyjemny klimat. Otrzymacie również od nas wielkanocny koszyczek i dużą babkę do kawki.
Oferujemy trzydniowe lub czterodniowe pakiety w terminie od 29 marca do 2 kwietnia.

W naszej ofercie również organizacja menu świątecznego w skład, którego wchodzi:
Żurek, biała kiełbasa od lokalnego dostawcy, tradycyjna szynka, wiejskie jajka, sos tatarski i chrzanowy, masełko w kształcie baranka, pasztet, roladki drobiowe, chleb z lokalnej piekarni, wyśmienity sernik.
Napisz do nas, a wyślemy propozycję menu.

To będą niezapomniane chwile i cudowne święta.
Rezerwuj już dziś, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Zapoznaj się z warunkami rezerwacji.
Cennik sezon średni.

REZERWACJA BEZPOŚREDNIAZnajdziesz nas również na portalach turystycznych