Offroad bezdrożami 

Jesteśmy organizatorami wycieczek OFF ROAD po bezdrożach, dojedziemy w trudno dostępne i odległe miejsca, będziemy podziwiać piękno Gór Sowich, zwiedzimy okoliczne atrakcje, a przy ognisku spróbujemy regionalnych wyrobów. W ofercie kilka pięknych i widokowych tras jak również jazda po nieco bardziej wymagającym torze. Jest to alternatywa dla zwiedzania w pigułce lub niesamowita atrakcja podczas pobytu na wakacjach.
Koszt 300zł/osoba od 4 do 6 osób w aucie

Prowadzimy również szkolenia jazdy  OFF ROAD, które trwają około 4 godziny. Jazda odbywa się na przygotowanym torze i bezdrożami. Instruktor udzieli cennych rad  jak pokonać trudne trasy i odpowie na wszelkie pytania. Jeżeli jesteś amatorem wrażeń i chcesz przeżyć jazdę błotnymi koleinami, wąwozami i slalomami między drzewami, to ta atrakcje jest dla Ciebie. Możesz również zakupić voucher i podarować jazdę OFF ROAD osobie, która chce spróbować sił za kierownicą terenówki. 
Koszt 950zł od 1 do 3 osób w aucie

rozwiń więcej +

Warsztaty 

Nasz obiekt jest idealnym miejscem do zorganizowania warsztatów jednodniowych, weekendowych lub o dłuższym pobycie. Sala biesiadna zamienia się w zależności od potrzeb w pracownię florystyczną, kulinarną czy strefę jogi. W naszej przestrzeni można poprowadzić spotkania, warsztaty manualne, taneczne, rozwojowe czy holistyczne. Warsztaty to nie tylko sposób na naukę czy ocenę to super pomysł na wspólne spędzenie czasu.  Jesteśmy również otwarci na sugestie,  a w ofertach specjalnych znajdziesz aktualną propozycję. 
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

rozwiń więcej +

Sauna 

Wkrótce

rozwiń więcej +

Jacuzzi

Wkrótce

rozwiń więcej +

REZERWACJA BEZPOŚREDNIAZnajdziesz nas również na portalach turystycznych